Lekkie laptopy marki Acer – poznaj modele, które są na topie!

Przewaga laptopa nad komputerem stacjonarnym polega przede wszystkim na jego mobilności. Aby nasze przenośne urządzenie było komfortowe w użytkowaniu, powinno być możliwie lekkie i poręczne. Dobrze jednak, by przy tym wszystkim charakteryzowało się odpowiednią wydajnością oraz atrakcyjnymi parametrami. Zobacz, jakie propozycje dla miłośników mobilności przygotowała marka Acer.

Mobilność czy wydajność?

Wydaje Ci się, że kupując komputer, musisz wybierać pomiędzy mobilnością a wydajnością? Niekoniecznie! Obecnie urządzenia dostępne na rynku mają coraz lepsze parametry i potrafią połączyć ze sobą te dwie ważne cechy. Szukając lekkiego laptopa, powinniśmy jednak ze szczególną uwagą przyjrzeć się jego parametrom – aby mieć pewność, że podoła on wszystkim wyzwaniom, jakie przed nim postawimy.

Acer Aspire V3-371

Zależy Ci na smukłym, lekkim i poręcznym laptopie, a jednocześnie nie masz do dyspozycji bardzo dużej ilości pieniędzy? Firma Acer udowadnia nam, że jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Najlepszym dowodem na to jest chociażby Acer Aspire V3-371, który możemy kupić za około 3000 złotych. Ten model waży 1,5 kilograma, a przy tym zapewnia nam parametry pozwalające na komfortową pracę i zabawę. Posiada 13-calowy ekran Full HD oraz pojemny dysk. Dodatkową zaletą jest też bateria o długim czasie pracy, czy też designerski, nowoczesny wygląd urządzenia. To idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują świetnego rozwiązania w przystępnej cenie.

Acer Aspire Nitro VN7-791G

Z reguły przyjmuje się, że dla miłośników gier komputerowych lepszym rozwiązaniem od komputera przenośnego jest komputer stacjonarny. Zazwyczaj charakteryzuje się on bowiem lepszą wydajnością oraz umożliwia podziwianie najnowocześniejszych efektów wykorzystywanych w grach. Czasem jednak potrzebny nam jest laptop, dzięki któremu będziemy mogli zagrać w ulubioną grę w podróży lub w terenie. Wówczas warto rozważyć zakup laptopa Acer Aspire Nitro, który wyróżnia się dość niską wagą, połączoną z bardzo dobrymi parametrami, pozwalającymi na swobodne toczenie wirtualnych rozgrywek. Ten model waży 2,4 kg, a szerokość jego obudowy w najszerszym miejscu wynosi 2,4 cm. Producent zapewnia, że poradzi on sobie z wyzwaniami, jakie stawiają przed nim nawet najbardziej nowoczesne gry.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie musimy już wybierać pomiędzy mobilnością a zadowalającymi parametrami. Pamiętamy jednak o tym, by starannie przyjrzeć się cechom poszczególnych modeli (sprawdź np. laptopy acer na stronie Euro).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *