Modnie i wygodnie

Zanim przejdziemy do wnętrza komputerowych cacek, warto na chwilę zatrzymać się nad nosidełkiem dla naszej technicznej pociechy. Torba na laptop nie musi być czarnym, topornym brzydactwem. Mam dobrą wiadomość dla estetek – można połączyć kobiece zamiłowanie do pięknych torebek z zainteresowaniem komputerami. Przybyłam zobaczyłam, zdobyłam… Piękną torbę na laptop. Wy też na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Producenci akcesoriów komputerowych wreszcie poszli po rozum do głowy i zwrócili uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i na wygląd dodatków. Znacie to – idziecie do pracy, odstawione, wypieszczone i eleganckie. Z nieukrywaną dumą przeglądacie się w lustrze. Wszystko jest pięknie, do czasu, gdy do stroju dołączycie toporną torbę na laptop. Do tej pory myślałam, że tak po prostu musi być, taki los i tyle. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Gdy kolejny poranek spędziłam pod znakiem laptopowego psuja wizerunku, postanowiłam coś zmienić. Po pracy wyruszyłam do sklepu komputerowego. Cała podekscytowana przekroczyłam próg sklepu, dotarłam do półki z torbami i…. Eureka! Niebiosa się rozstąpiły, wypuściły strugę światła, po której zstąpił anioł stylu! No dobrze, może trochę mnie poniosło… Jednak, jak modę kocham, muszę przyznać, że byłam jak w transie. Różne kolory, wzory, z paskiem, bez paska, z pianki neoprenowej, ze skóry. Sportowe, eleganckie, stylowe – słowem wszystko, czego oko zapragnie!

Wiele modeli przypomina torebki znanych projektantów. Niektóre z nich wyglądają zupełnie jak modne dodatki z sieciówek. Poza wyjątkowym designem są też niezwykle funkcjonalne. Producenci zadbali o to, by torby były pojemne, dlatego zaopatrzyli je w liczne przegródki. Niektóre modele proponują w zestawie takie prezenty, jak przenośna kosmetyczka czy etui na przybory do pisania. Każdy ma własny smak, jednak polecam przejrzenie oferty firmy Sushi, Targus czy linię Modecom Brooklyn. Ważne, by w wielości oferowanych modeli odnaleźć własny styl i smak, a jest w czym wybierać.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *