Nowiusieńki notebook firmy Asus

Całkiem niedawno, na polskim rynku pojawiły się nowe modele laptopów firmy Asus, a tak zwanej serii K. Konkretnie mamy tu o myśli modele K55, K75 i K95.

 

Co charakteryzuje wygląd tych notebooków? Aluminiowe wykończenie.

Co charakteryzuje ich budowę? – Wytrzymałość.

A ich pracę i użytkowanie? – Najnowocześniejsza technologia i komfort.

Co więcej można powiedzieć o wnętrzu notebooka Asusa? Z pewnością to, że jest bogate:). Wystarczy powiedzieć tu o procesorze trzeciej generacji Intel® Core™ oraz karcie graficznej NVIDIA GeForce 600. Poza tym technologie samego Asusa takie, jak Super Hybrid Engine II instant on, IceCool, i SuperBatt. Łącząc to wszystko w jednym urządzeniu zyskujemy sprzęt, który zapewnia nam najwyższą jakość pracy.

Nowością jest tu technologia Asus SonicMaster Lite. Dzięki niej, jakość odtwarzanego przez wbudowane głośniki dźwięku jest zachwycająca, szczególnie jeżeli skupić się na brzmieniu basów oraz partii wokalnych.

Notebooki z serii K wyposażone są w procesor Intel® Core™ trzeciej generacji – Core™ i7. NVIDIA® GeForce® 600, to właśnie tej karcie graficznej zawdzięczamy wysoki poziom grafiki oraz płynne działanie gier i różnego rodzaju multimediów.

Dzięki technologii NVIDIA® GeForce® 600 laptop przechodzi ze stanu czuwania w stan gotowości w zaledwie dwie sekundy. Dodatkowo notebooki z serii K nawet przez dwa tygodnie mogą pozostawać w stanie uśpienia.

Jeszcze więcej? Przykładowo, laptopy z serii K wyposażone są w technologię IceCool, na czym ona polega? Dzięki niej podparcia pod nadgarstkami podczas pracy z wykorzystaniem laptopa, nie nagrzewają się. SuperBatt zapewnia trzykrotnie dłuższą wytrzymałość z porównaniu z innymi notebookami.

I na koniec… touchpad. Jest naprawdę duży i umożliwia bardzo precyzyjne ruchy kursorem, a także korzystanie z gestów.

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *