Klawiatura dla graczy, której ułożenie skomponujesz sam!

Myślałeś kiedyś o tym, dlaczego klawiatura akurat tak ma ułożone klawisze, a nie inaczej? Dlaczego system QWERTY jest aż tak wygodny? Oczywiście są na to sensowne odpowiedzi, jednak nie o tym będzie ten artykuł. Chcielibyśmy zaprezentować klawiaturę dla graczy, której klawisze zmontujesz sam. Oto ona – Ergodex DX1 Input System.

Na pierwszy rzut oka klawiatura wydaje się być dziwna, jednak to tylko pierwsze wrażenie, gdyż zaraz zaczyna się cała zabawa.  Głównie chodzi o to, by samemu układać potrzebne nam klawisze w dowolnej (i najlepszej) dla nas kombinacji.  Jeśli jesteś fanem różnych gier, w których wykorzystujemy różne kombinacje klawiszów, ten produkt jest dla Ciebie idealny.


Klawisze „przypiane” do podkładki, już po sekundzie się mocno trzymają. W całym zestawie jest ich 25, a używać możemy tych, które nam są potrzebne. Kombinacje klawiszy możemy zmieniać dowolną ilość razy. Wystarczy oderwać (poprzez mocniejsze okręcenie) klawisz.  Dodatkowo nie muszą być ona prosto ułożone. Mogą być przyklejane w dowolnej formie. Wszystko dla Twojej wygody.

DX1 Input System z komputerem komunikuje się przez interfejs USB, i obsługiwany jest przez systemy operacyjne Windows XP i 2000. Kompatybilny jest również z Vistą.

Cena klawiatury wynosi ok 150 dolarów.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *