Sony Tablet P

Lubisz nowości technologiczne? Marzy Ci się niezwykły tablet? Pomyśl o tablecie P, który jest  jednym z ciekawszych produktów Sony.  Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Nowy Tablet P 4 GB (model SGPT211PL) to podwójna rozrywka zagwarantowana dzięki dwóm ekranom 14 cm (5,5”). Dodatkowo posiada najnowszą technologię 3G oraz twardy dysk o pojemności 4GB.

Wyjątkowo lekka konstrukcja (waga to 369 g, grubość 20mm) idealnie mieści się w dłoni czy kieszenie. Dwa ekrany po 5,5” z ekranem LED TFT LCD bardzo dobrze prezentują się  w całości. Kąt rozwarcia pomiędzy oba ekranami można dowolnie ustawić, aż do 180 stopni. Mając dwa ekrany, możemy skonfigurować używany program w taki sposób, aby jeden z wyświetlaczy stał się elementem interfejsu.  Możemy również ekrany ustawić jako jedna całość lub jako dwa oddzielne widoki. Poza tym ich ekran jest dotykowy, pojemnościowy i posiada obsługę multi dotyku.

Istotną informacją jest to, iż tablet posiada Androida w wersji 3.2.1, co sprawia, że poruszanie się po ekranach jest dość płynne.

Tablet posiada także 2 aparaty o matrycy 5 Mpix i 0,3 Mpix oraz Bluetootha i Wi-Fi. Sprzęt wyposażony jest również w czujnik zbliżeniowy, czujnik światła i GPS. Sony Tablet P wyposażony został w wymienny akumulator o pojemności 3080 mAh.

Tablet ten ma możliwość grania w PlayStation® Suite, co jest bardzo dobrą wiadomością dla fanow Play Station.

Do bardziej optymalnego użytkowania tabletu, Sony oferuje wydajny akumulator, ochraniasz ekranu LCD oraz klawiaturę Bluetooth. Dzięki tym dodatkom użytkowanie będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Podsumowując, powyższy tablet Sony może zachwycić nie tylko swoim wyglądem, ale też funkcjami. Jedyne, co może nas do niego zniechęcię to wysoka cena, która sięga 2000zł.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *