Bezprzewodowa klawiatura Logitech

klawiaturaPo wielkiej fascynacji urządzeniami dotykowymi wielu z nas powraca do starych i poczciwych klawiatur. Niektórzy z nas kupują je, by ułatwić pisanie oraz poruszanie m.in. się na tabletach. Dziś przedstawiamy jedną z ciekawszych klawiatur, klawiaturę bezprzewodową zasilaną energią słoneczną. 

Wireless Solar Keyboard K750 to sprzęt wyprodukowany przez Logitech. Czym się charakteryzuje?

Po pierwsze, działanie na energię słoneczną

Klawiatura ładuje się przy kontakcie ze słońcem lub światłem znajdujących się w pomieszczeniach. Idealnie sprawuje się w świetle dziennym! W sytuacji pracy w całkowitej ciemności będzie działała przez…. 3 miesiące! W każdym momencie możemy zobaczyć wizualnie, jak naładowana jest bateria.

Po drugie, design

Czarno-biała klawiatura firmy Logitech wygląda niezwykle elegancko oraz stylowo. Klawiatura posiada tylko 7,6 mm grubości. Jest zatem niezwykle cienka. Jej pozostałe wymiary to długość 43,2 cm i szerokość 15,7 cm. Klawiatura posiada dwie baterie słoneczne umiejscowione w górnej części klawiatury. Trzeba zaznaczyć, że idealnie wkomponowały się w całość urządzenia.

Po trzecie, wygoda

Klawiatura zawiera przyjemne w dotyku klawisze, które pod naciskiem opuszków palców działają płynnie oraz wyjątkowo cicho.

Po czwarte, prostota

Używanie klawiatury to prostota w każdym zakresie. Począwszy od podłączenia klawiatury do jej codziennego użytkowania.

Po piąte, technologia

Klawiatura wykorzystuje zaawansowaną łączności bezprzewodową w paśmie 2,4 GHz. Dzięki niej użytkowanie klawiatury jest niezwykle wydajne oraz efektywne. Sprzęt nie wykazuje żadnych opóźnień w odzwierciedleniu naszych ruchów na klawiaturze z tymi, które pojawiają się na ekranie współpracującego urządzenia.

Po szóste, wspieranie środowiska

Klawiatura Logitech została wykonana bez zastosowania PCW. Co więcej, opakowanie można przekazać do recyclingu.

Po siódme, uniwersalność

Klawiatura kompatybilna jest z systemem Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7.

Cena urządzenia wynosi ok 350zł.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *